E-PH - Portal handlowców
E-PH na Facebook

Zamawiam ogłoszenie

Wszystkie pola wymagane.

Jeśli nie wypełniasz któregoś z pól wpisz słowo brak.

Rodzaj ogłoszenia:
Stanowisko:
Kategoria:
Województwo:

Miejscowość:
Nr referencyjny:

1. Jeśli posiadacie Państwo gotowy tekst zapisany jako dokument Word, prosimy o wysłanie go na adres: pracodawca@e-ph.com.pl wpisując w polach słowo "załącznik"

2. Jeśli posiadacie Państwo gotowy projekt ogłoszenia zapisany w formatach: JPG, png, bmp, gif o wymiarach 720x960 px., prosimy o wysłanie go na adres: pracodawca@e-ph.com.pl wpisując w polach "załącznik"

3. Jeśli posiadacie Państwo "składowe" do wykonania przez nas reklamy, prosimy o wysłanie ich z opisem jak ma dane ogłoszenie wyglądać na adres: pracodawca@e-ph.com.pl wpisując w polach "skład"

Powyższe informacje otrzymacie Państwo w wiadomości zwrotnej po zatwierdzeniu poniższego zlecenia/zamówienia.

Nagłówek:
Wymagania:
Zadania:
Oferujemy:
Inne:
E-mail, na który należy wysyłać aplikacje:

Płatność - dane fakturowe

Nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Kod:
Ulica:
Nr:
NIP:

Engine & code: Dead Link
Wszystkie prawa zastrzeżone.